Ovih dana vozim u prvoj brzini. Ako je ljetni pljusak otvorim prozor i slušam u mraku. Odmara mi se duša. Ujutro na posao idem polako, nogu pred nogu, uživam u svježini. Jagode kupujem na kilograme. Slušam Summertime na repeat, obje verzije. Ljetna tišina polako naliježe na grad. Pokušavam da uhvatim alignement, usklađenost, poravnanje. Osjećam da sam dio cjeline, ali stojim po strani. Nešto je obećavajuće u zraku. Ove godine me je dolazak ljeta baš počastio.

Nekad je ta prva brzina zapravo najbrži put do nas samih. Uživanje u svježini, mirisu jagoda i zvuku kiše dok grad usporava… opisala si savršenstvo ljetnog mira. Neka te drži taj osjećaj obećanja u zraku. ❤
Tamo sam se zaputila. Sto bi rekao jedan hodza Vratite se sebi, to je vasa hidzra.