Sljedeća sedmica

Sljedeća sedmica je rezervirana za knjige. Imam zaostataka i nove lektire.

Možda nazovem jednu osobu da se vidimo na kafi.

Naravno da nastavljam pisati knjigu i sljedeće sedmice.

Od hrane: lukmira u velikim količinama.

Meditacija na balkonu. Ona terapeutska: sjediš sam sa sobom i osjećaš.

Od tableta: magnezijglicinat, B 12, Climeal.

Sastanak sa doktoricom opće prakse, koja se umalo nije onesvijestila kad je čovjeku pozlilo u njenoj ordinaciji.

Radujem se: malinama i nektarinama.

Ne radujem se: magnetnoj rezonanci.

Mislim na: onu koja je ostala u getu.

Ne želim da se sjećam: rata.

Muzika: Haustor.

2 komentara

Komentariši