Najrađe bih pokupila stvari i izašla iz stana. Moj je život, dosad, osim mog djeteta, velika greška. Nešto kao baloni, šareni okvir za ništa.

Najrađe bih pokupila stvari i izašla iz stana. Moj je život, dosad, osim mog djeteta, velika greška. Nešto kao baloni, šareni okvir za ništa.

Morate biti prijavljeni da biste objavili komentar.
Nemoj tako… Svima nam naiđe period kada mislimo isto kao i ti, ali vjerujem da u svemu tome ima dosta pozitivnih stvari. ❤️
Ima puno pozitivnih stvari, za njih se i hvatam ❤️❤️❤️Npr., za vas ovdje.
Eh Ena, rekla bih ti rado ko i lulababy, ali kad sve izvagaš i vidiš šta ostane onda postupi tako.
Znam da je teško u tim situacijama bilo šta govoriti.
Barem si ubola sa djetetom. Ja ni s čim i ni s kim. Šta te spriječava da izađeš?
Finansijska situacija. A i ne možeš tek tako izaći, gore od uvrijeđene žene ti je uvrijeđeni muškarac. Misliš šta je najbolje za dijete itd. Zavidim ljudima koji su sami.
<3 borba, drugara imam, starija je svijesnija i otišla bi živjeti s njim ali mlađa oboje podjednako voli i želi tako da je, i pored finansijske mogućnosti odlaska, opet svezan zbog dijeteta.
Draga Ena, život nikad nije greška, ma koliko nekad znao izgledati kao niz pogrešnih skretanja. Samo, kad čovjek dugo nosi teret, počne mu izgledati kao da je sve bilo prazno. A nije. Posebno ne život iz kojeg je nastalo jedno dijete koje voliš. Iz toliko “ničega”ne nastane tako veliko nešto. ❤
Draga Rikice, djeca su, zaista, odmor i nada, radost. Tu se odmaram. ❤️❤️
Ja to za sebe kazem, samo to bez djeteta. Ali ipak, meni je eto nesto onako fino zadnjih godina.
I meni je fino sa mnom. Zavidim ti što si sam.
sigurno da nije greška, ali treba puno hrabrosti da se život živi po svom. želim ti tu vrstu hrabrosti.
Da, baš hrabrost. Pogotovo kad si potpuno sama, kao ja.
ne znam o čemu se radi, ali želim ti da nađeš snagu i da se izboriš, pa šta god da je >3
Draga Sabina, pratim tvoj blog redovno. To nije ništa spram tvoje borbe, ali negdje moram napisati nešto.
Ej, u istim sam govnima. Znam tačno kako se osjećaš. Ni tamo ni ovamo.