Baloni

Najrađe bih pokupila stvari i izašla iz stana. Moj je život, dosad, osim mog djeteta, velika greška. Nešto kao baloni, šareni okvir za ništa.

16 komentara

  1. Draga Ena, život nikad nije greška, ma koliko nekad znao izgledati kao niz pogrešnih skretanja. Samo, kad čovjek dugo nosi teret, počne mu izgledati kao da je sve bilo prazno. A nije. Posebno ne život iz kojeg je nastalo jedno dijete koje voliš. Iz toliko “ničega”ne nastane tako veliko nešto. ❤

Komentariši